Staň sa členom SZKC využívaj všetky výhody členstva! Zľavy na nákup zariadení, špeciálne ponuky, akcie, prednášky, semináre, školenia a iné.

Kuchár

Carraro Hotels, s.r.o.

Príprava raňajok, zamestnaneckých obedov, a la carte večere, obsluha hostí. Pracovný čas od 06,00 – 14,00 a 18,00 – 22,00.

Hotel Antares****, Šulekova 15, 811 03 Bratislava

Informácie

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce:Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Upresnenie miesta práce:Hotel Antares****, Šulekova 15, 811 03 Bratislava
Pracovná oblasť/oddelenie:Hotelierstvo a gastronómia, F&B – kuchyňa
Ponúkaný plat (brutto): 800 – 1200 Eur/mesiac
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru:Plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
– práca v hoteli
– príprava raňajok
– zamestnaneckých obedov
– a la carte večere
– skladové hospodarstvo
– objednávanie tovaru
– udržiavanie čistoty v kuchyni a reštaurácii
– komunikácia s hosťami
– obsluha hostí

Zamestnanecké výhody, benefity:
– príjemné pracovné prostredie
– slušné finančné ohodnotenie
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Odbor: hotelová škola, učilište
Požadované jazykové znalosti:
Anglický – začiatočník
Nemecký – začiatočník
Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
Požadovaná prax:Vhodné pre študentov/absolventov
Osobnostné predpoklady a zručnosti:Kreativita, spoľahlivosť,zodpovednosť, čistota.

Spoločnosť:Carraro Hotels, s.r.o.
Sulekova 15
81103, Bratislava
www.hotelantares.sk
Kontakt: Mgr. Tomáš Bruder

Máte záujem o túto ponuku?

Pridaj komentár