Staň sa členom SZKC využívaj všetky výhody členstva! Zľavy na nákup zariadení, špeciálne ponuky, akcie, prednášky, semináre, školenia a iné.

Šéfkuchár/Hlavný kuchár

Kitchinn

Chef kuchyne pod vedením Marcela Ihnačáka Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a českom trhu hľadá pre svoj nový koncept kandidáta na pozíciu – Chef Kuchyne. Staňte sa súčasťou teamu Marcela Ihnačáka a budete sa podielať na vývoji najnov.

Mlynské Nivy 12, Bratislava

Informácie

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce:Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Upresnenie miesta práce:Mlynské Nivy 12
Pracovná oblasť/oddelenie:Hotelierstvo a gastronómia, F&B – kuchyňa
Ponúkaný plat (brutto): dohodou
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru:Plný úväzok, Živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:VAŠE ÚLOHY:
– zaistenie efektívneho riadenia kuchyne a dodržiavanie interných predpisov spoločnosti
– zodpovednosť za prípravu jedál na zverenej prevádzke podľa určeného menu a stanovených štandardov
– organizácia prác personálu s cieľom dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov
– zodpovednosť za dodržiavanie noriem a technologických postupov pri príprave a servírovaní jedál
– zabezpečenie organizácie a správneho prevedenie inventúr tovaru
– zabezpečenie dodržiavania zásad BOZP, PO a hygienických predpisov
– výber nových zamestnancov a ich pravidelné školenie podľa štandardov z prevádzkového manuálu
– riešenie a implementácia optimalizačných riešení
– práca na všetkých pracoviskách v kuchyni a schopnosť zastúpenia pracovníka na ktorejkoľvek pozícii
– kontrola a zefektívňovanie práce kuchárov v kuchyni
– dodržiavanie správnych technologických postupov výroby a manipulácie s potravinami a zároveň dohliadanie nad dodržiavaním vizualizácie jedál pri podávaní
– vytváranie, evidencia tréningových podkladov pre kuchárov a pomocné sily – testy, školiace materiály…
– dodržiavanie prevádzkového poriadku, bezpečnostných a hygienických štandardov HACCP
– vývoj produktov – výber a zavedenie nových produktov
– organizácia tastingov pre vedenie spoločnosti
– eliminácia všetkých strát spojených s nehospodárnym zaobchádzaním, nesprávnym objednávaním a zlým skladovým hospodárstvom (FIFO) v kuchyni
Iné výhody:- Prostredie, ktoré Vám umožní rozvíjať svoje znalosti produktov a zručnosti v úzkej spolupráci s uznávaným šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom
– Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti
– Možnosť kariérneho rastu
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax:3-5 rokov
Osobnostné predpoklady a zručnosti:- minimálne 3 ročná skúsenosť na podobnej pozícii je podmienkou
– pozornosť k detailom a kvalite
– schopnosť motivovať a riadiť tím
– schopnosť trénovať členov tímu
– vynikajúce organizačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie a dobré medziľudské komunikačné schopnosti
– spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
– zvládanie konfliktných situácii
– schopnosť zvládania stresových situácií
– flexibilita
– skúsenosť zo zahraničia je veľkou výhodou

Spoločnosť:Kitchinn
Mlynské Nivy 12
81108, Bratislava
Kontakt: Milan Kerďo

Máte záujem o túto ponuku?

Pridaj komentár