Ponuka práce KUCHÁR

AH GASTRO, s.r.o., Slovenská 57, 942 01 Šurany vám ponúka jedinečnú perspektívu na uplatnenie Vašej profesionality a odborných znalostí.

Pracovná pozícia: KUCHÁR

Do svojho tímu príjmeme kuchára s praxou. Ponúkame zamestnanie pre profesionálneho kuchára s veľkou kreativitou a chuťou do práce.

Náplň práce:
– spracovanie surovín na prípravu jedál
– kalkulácia a návrhy pre väčšie organizované akcie, catteringy od 15 až do 150 osôb

– príprava pokrmov, teplej a studenej kuchyne
– zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
– kontrola kvality hotových jedál
– aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie dôrazu na estetickú stránku pokrmov
– organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
– sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
– znalosť gastronomického sortimentu
- dodržiavanie hygienických noriem, predpisov HACCP a vnútorných pravidiel
- spolupodieľanie sa na tvorbe jedálneho lístka, receptúr

Zamestnanecké výhody, benefity:
– hlavný pracovný pomer

– možnosť spoluvytvárať nový kolektív i pracovný koncept

– výhodné platové podmienky

– možnosť profesionálneho vzdelávania

– možnosť kariérneho rastu

Požiadavky:
– stredoškolské vzdelanie
– požadovaná minimálne 3 ročná prax s prípravou jedla
– platný zdravotný preukaz
– kreatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť
– flexibilnosť, ústretovosť, slušné a profesionálne vystupovanie voči personálu
– prax v zahraničí vítaná
– organizátor práce

Bližšie info: p. Andrej Hlavatý
tel.č.: 0905/490 258
mail: andy.hlavaty10@gmail.com

Slovenčina Slovenčina English English