Ponuka práce – Penzión Jánošíkov dvor, Zázrivá

Hľadáme kuchára, pre ktorého je varenie potešením, a vie svoje kulinárske umenie pretaviť do netradičných špecialít terchovského a zázrivského regiónu.

Penzión a drevenice Jánošíkov dvor sú situované v Zázrivej pod hrebeňmi Malého a Veľkého Rozsutca v krásnom prírodnom prostredí národného parku Malá Fatra. Unikátne dobové drevenice zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry a umocňujú pocit spätosti s prírodou.

DSC_0756

Pracovná pozícia: Kuchár
Miesto práce: Malá Petrová 8, 017 05 Zázrivá
Termín nástupu: ASAP

Ponúkaný plat: 5 € NETTO/ 1 hod., prípadne dohodou + zamestnanecké benefity

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, TPP

Náplň práce:

• Varenie pokrmov a špecialít terchovskej a zázrivskej kuchyne
• Pracuje týždňových turnusoch – 1 týždeň práca/ 2 týždeň voľno

Požadujeme:
· Vyučený v odbore kuchár
· Požadovaná prax min. 2 roky
· Samostatnosť
· Spoľahlivosť
· Zmysel pre kreovanie a dochucovanie jedál
· Vzťah k prírode

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Serióznych záujemcov porosíme o poslanie ľubovoľného vlastného receptu + obrázok na mail: drevenice@janosikovdvor.sk spolu so životopisom.

Kontaktná osoba: Erika Sajková, 0905 564 236
Webstránka: http://www.janosikovdvor.sk/

DSC_0635

Slovenčina Slovenčina English English