Staň sa členom SZKC využívaj všetky výhody členstva! Zľavy na nákup zariadení, špeciálne ponuky, akcie, prednášky, semináre, školenia a iné.

Zoznam členov SZKC

Bratislavský klub SZKC

Meno a priezvisko

Ondrej Antovszký

František Janata

Marián Kellner

Jozef Klubník

Anton Konsztanko

Marián Minarič

Milana Šebestová

Mária Vetterová

Valéria Pluhárová

Eva Krasňanská

Marta Róthová

Ivan Vozár

František Havlík

Mária Škarbová

Róbert Šmak

Ján Košťálik

Tomáš Vida

Ida Ludviková

Roland Sobota

Peter Vaculka

Pavol Humaj

František Bako

Pavol Nedveď

Ladislav Benko

Bc. Mária Muráriková

Soňa Triskalová

Zoltán Nágel

Miroslav Kročka

Branislav Križan

Ondrej Mastiš

Eduard Brhlík

Gabriela Žlebeková

Anton Meszáros

Dušan Dobrotka

Igor Chovan

Peter Cibulka

Pavol Cibulka

Ing. Zuzana Dúžeková

Balasz Rakovský

Gabriel Kocák

Marek Ort

Adam Klas

Miroslav Cakoi

František Kuruc

Miloš Tománek

Lukáš Dörnhöfer

Maroš Hruška

Jozef Szerencses

Jozef Vician

Peter Matúš

Ľubomíra Retzerová

Daniel Melicherik

Pavlína Lachkovičová

Ján Klempa

Martin Kobzík

Ján Králik

Ing. Andrea Pribilincová

Lukáš Fürbach

Vladimír Katerinka

Marcel Baranovský

Gabriel Brázdil

Peter Fumač

Ronald Póda

Vincent Sárközi

Peter Kijovský

Attila Bencze

Juraj Lacena

Štefan Bendák

UNIMATRADE s.r.o Viliam Liedl

Martina Drahošová

Ján Konečník

Mgr. Jana Maslová

Rastislav Kuba

Peter Paukov

Ladislav Floreán

Martin Borba

Michal Prokop

Martin Monosi

SOŠ, Lomonosovova, Trnava

Tibor Šimonek

Karol Varga

Ladislav Gračik

Daniel Karas

Michal Šefčík

Michal Kováč

Jozef Popelka

Ján Peklanský

Vojto Artz

Peter Rupčík

Patrik Mládek

SOŠ Farského 9., Bratislava

Patrik Ručka

Miroslav Milan

Miroslav Nadašský

Marek Turčák

Tomáš Žák

Branislav Harom

Michal Šiška

Štefan Šiška

Peter Kara

Patrik Kubica

Tomáš Vysolajský

Matej Granec

Andrej Legerský

Hotelová akadémia, Mikovíniho 1

Juraj Tkáč

Tomáš Zapletal

Mário Dani

Peter Bilčík

Peter Štibraný

Marek Gajdoš

OYSHI sushi & saké bar Trenčín

SOŠ obchodu a služieb Topolčany

Daniela Paučová

Lukáš Mesároš

Jakub Bacskai

Matej Fajth

Juliana Lelkešová

Štefan Mészáros

Štefan Szrsen

Maroš Jambor

Alena Pitlová

Juraj Pacalaj

SOŠ – Gastroškola, Ipeľská 7

Peter Nagy

Patrik Močol

Lenka Macháčková

Nikoleta Tóthová

Martin Adami

Štefan Ševčík

RESTOBA s.r.o.

Klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub – firma

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub – škola

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub – škola

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub – škola

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub – firma

Bratislavský klub – škola

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub – škola

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub

Bratislavský klub – firma


Tatranský klub SZKC
Meno a priezvisko

František Turek

Peter Jaroš

Tomáš Chilý

Alena Hrešková

Miloš Červenka

Radoslav Pabiš

Andrej Syč

Andrej Žec

Milan Seleši

Miroslav Jendral

SŠ Scota Viatora 8, Ružomberok

Aurel Sivý

Radovan Budzak

Dušan Bidleň

Matej Vráb

Ján Elizer

Gabriela Maceková

Peter Baboľ

Ján Turek

Slavomír Lovrant

Marek Budinský

Matej Orčík

Anna Ptáková

Iveta Šlosárová

Jana Baňasová

Marek Tomáš

Jozef Pustulka

Janka Haviarová

SSŠ EDUCO Slanická Osada

Jindřich Novotný

Jaroslav Petrás

Karol Sklenár

Michal Košík

Andrej Syč

Lukáš Sulír

Richard Cíger

Martin Petro

Klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub – škola

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub – škola

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub

Tatranský klub


Prešovský klub SZKC
Meno a priezvisko

Bc. Cecília Barilová

MVDr. Beatrice Blichová

Pavol Borz

Mgr. Marek Gajdoš

Ondrej Gaľa

Ing. Graif František

Eva Grosošová

Jaromír Haľko

Bc. Mikuláš Haščák

Bc. Emil Hlubovič

Michal Hudák

Mgr. František Krankota

Mária Kánová

Rozália Kičurová

Ján Klapáč

Peter Kolesár

Bc. Ján Kolesár

Ivan Kopčák

Lucia Kopčáková

Milan Jurkovský

Mgr. Peter Krištof

Ing. Viktor Kruško

Ing. Krušková Jarmila

Patrik Kuzemka

Arpád Lukáč

Ján Mriglot

Mgr. František Novotný

Elena Oláhová

Vladimír Paľuch

Mária Pieščáková

Dušan Repašský

Ľubica Rušinová

Slavomír Sabol

Mária Strojná

Jaroslav Špička

Ľuboš Štefanič

Marián Hudák

Peter Bugár

Štefan Kruľ

Ján Ondko

Jozef Hrušovský

Jozef Gajdoš

Lukáš Kaščák

Stanislav Cicoň

Marek Ivanov

Marek Dabač

Helenka Hrubá

Štefan Mikluš

MVDr. Jozef Šenko

MVDr. Milan Pribula

Ján Lipovčan

Stanislav Madzik

Gorazd Stančák

Richard Havrila

Maroš Kuca

Bc. Stanisalav Šultárová

Radoslav Vašanič

Marek Poprenda

Damián Kolesár

Peter Kolesár

Peter Rešetár

Mgr. Marek Palčák

Lukáš Piskura

Mgr. Slavomíra Kubusová

Daniel Širota

Slavomír Sabol

Stanislav Cicoň

Marek Madzik

Peter Cudzíš

František Sedlák

Penzión Família, V.n. Topľou

Martin Jurčenko

Maroš Straka

Martin Merva

Milan Poloha

Anton Kubík

Mária Copková

Klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub – firma

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub

Prešovský klub


Klub cukrárov SZKC
Meno a priezvisko

Mgr. Jozefína Zaukolcová

Anton Baniar

Ing. Eva Gutmanová

Jakub Zjara

Mgr Alžbeta Rabianska

Bc. Anna Fábryová

Libuša Šmídová

Peter Badida

Hotelová akadémia L. Mikuláš

Mária Vaškebová

SOŠ Krupina

SOŠ OaS Piešťany

Jana Luhová

Ing. Edita Hlodáková

Slavomíra Kubusová

Ing. Anna Kačincová

Spojená škola Svidník

Michal Baniar

Bc. Katarína Bučová

Matúš Reľovský

T-fornax s.r.o

Dáša Korenková

Peter Šípoš

Jana Gardášová

SOŠ hotelových služieb a obchodu Zvolen

SOŠ obchodu a Služieb Čadca

Mária Runaková

SEBA GROUP s.r.o, Blažovce

Mária Piteľová

SOŠ obchodu a služieb Púchov

Róbert Mareček

Radoslav Hvolka

Ivana Černáková

Cukráreň Maxim Hlohovec

Klub

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov – škola

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov – škola

Klub cukrárov – škola

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov – škola

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov – firma

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov – škola

Klub cukrárov – škola

Klub cukrárov

Klub cukrárov – firma

Klub cukrárov

Klub cukrárov – škola

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov

Klub cukrárov – firma


Košický klub SZKC
Meno a priezvisko

Igor Šimko

Róbert Kὃvary

Milan Kravec

Peter Mikula

Ing. Michal Šenítko

Jozef Vavrík

Štefan Miko

Jozef Vasko

Marián Miščík

Alexander Kocsis

Milan Janovič

MVDr. Ivan Magura

Patrik Pokrývka

Marián Anderko

Adrián a Šariščanová

Jozef Ďurica

Michal Takáč

Maroš Onda

Jozef Fida ml.

Patrik Méder

Jakub Krištof

Štefan Szilagyi

Róbert Hrabovský

Miroslav Hužvár

Tomáš Jakab

Dagmar Habinová

Marek Poprenda

Jozef Hromjak

Peter Zrelák

Jozef Ožvoldík

Doubletree by Hilton Košice

Reštaurácia a Hotel Rokoko

Študentské jedálne TU Košice

SOŠ OaS Michalovce

Košice Hotel s.r.o

Matúš Bartko

Vladimír Lechman

Viktor Nemergut

Peter Kubán

Ján Kočiščin

Peter Melkus

KARYN s.r.o Hotel Bonaparte

Pavol Lukčík

Marian Pestuch

Marián Pšak

Ján Lenhardt

Ing. Mária Gildeinová

Pavol Kravec

Gabriel Jaklovský

Paleo produkty Gabriel s.r.o.

Adrián Čižmár

SSOŠ Postupimská 7, Košice

Anna Hvizdošová

Martin Novotný

SOŠ Jána Bocatia, Košice

DARTA s.r.o

Tibor Kubáni

Juraj Bouška

Matúš Spodniak

Ondrej Kunc

Petra Gombošová

Ladislav Marcin

Kristián Bunkin

Martin Ceskovič

Matúš Paľa

Peter Kočiš

Katarína Antolová

Martin Luka

Martin Petrík

Klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub – firma

Košický klub – firma

Košický klub – škola

Košický klub – škola

Košický klub – firma

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub – firma

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub – firma

Košický klub

Košický klub – škola

Košický klub

Košický klub

Košický klub – škola

Košický klub – firma

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub

Košický klub


Banskobystrický klub SZKC
Meno a priezvisko

Ján Michna

Marcel Ritok

Ján Pampúrik

Peter Boocz

Richard Cisár

Zdeno Krajčovič

Štefan Krajčovič

Blanka Matalová

Andrej Majan

Ján Riečan

Michal Antol

Ľudovít Gajdoš

Jaroslav Michalčík

Michal Paňko

SOŠ Žiar nad Hronom

Michal Kapusta

Marián Kupec

Miroslav Miklušák

Mgr. Martina Miklušáková

Milan Kasan

Dávid Fϋrješ

SOŠ, Športová 1, Rim. Sobota

František Széplaky

ITO & partners s.r.o.

Jozef Mokrán

Miloš Szalay

SOŠ h. služieb a obchodu Zvolen

Spojená škola Modrý Kameň

Ján Kováčik

Terézia Budajová

Lukáš Koniar

Róbert Tomáš Baculík

Andrej Róth

Michal Chlebničan

Katarína Sviteková

Klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub – škola

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub – škola

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub – firma

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub – škola

Banskobystrický klub – škola

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub

Banskobystrický klub


Žilinský klub SZKC
Meno a priezvisko

Marek Turek

Milan Bušovský

Roman Pekný

Vladimír Lokšík

Marián Dubeň

Miroslav Gemzický

Andrej Olašák

Lukáš Mišejka

Tibor Cesnek

František Plavý

Matej Kolárik

Juraj Vričan

Ladislav Botoš

Tomáš Pleva

Tomáš Smutný

Filip Mokoš

Martin a Kamenčíková

Andrej Benian

Štefan Mrúzek

Marián Goruša

Juraj Hoferica

Zdeno Síkora

Filip Chovaník

Ján Nemček

Michal Lukačovič

Ivan Kríženecký

SOŠ obchodu a Služieb Čadca

Lukáš Paríža

Dominik Marton

Vendelín Žatkulak

Rastislav Hečlo

Peter Beneš

Branislav Lacko

Tomáš Bobrovčan

Rastislav Púček

Andrej Pokuta

Klub

Žilinský Klub

Žilinský klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub – škola

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub

Žilinský Klub