Pracovná ponuka pre kuchára – Hotel LOFT Bratislava

Ponúkame vám jedinečnú perspektívu na uplatnenie Vašej profesionality a odborných znalostí. Sme mladý a dynamický pracovný kolektív vedený skúseným šéfkuchárom. Naši ľudia tvoria neodmysliteľnú súčasť pre plynulé fungovanie hotela našej úrovne.

Ponúkame zamestnanie pre profesionálneho kuchára s chuťou do práce.

Miesto práce: Štefánikova ul. 2, Bratislava – Staré mesto
Termín nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, TPP na dobu neurčitú

Náplň práce:
• Kuchár na gril v hotelovej reštaurácii FABRIKA PUB, zameranej na pivo a jedla k tomu prispôsobené
• Pracuje sa na smeny dlhý/krátky týždeň

Požiadavky:
• Vyučený v odbore kuchár
• Zodpovednosť
• Flexibilita
• Profesionalita
• Príjemné vystupovanie
• Kreativita
• Samostatnosť
• Pozitívny prístup k práci

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Kontaktná osoba: Andrej Legerský, 0901 902 684

Web hotela: http://www.lofthotel.sk/

44135-cesnek-5

Slovenčina Slovenčina English English