Ponuka práce KUCHÁR – MANAŽÉR

AH GASTRO, s.r.o., Slovenská 57, 942 01 Šurany vám ponúka jedinečnú perspektívu na uplatnenie Vašej profesionality a odborných znalostí.

Pracovná pozícia: KUCHÁR – MANAŽÉR

Do svojho tímu prijme profesionálne kuchára – manažéra s pracou. Ponúkame zamestnanie pre profesionálneho kuchára s veľkou kreativitou a chuťou do práce.

Náplň práce:
– vedenie teamu kuchyne (cca 4-5 osôb)
– kalkulácia a návrhy pre väčšie organizované akcie, catteringy od 15 do 150 osôb,
– zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov,
– podieľanie sa na príprave jedálneho lístka,
– organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál,
– kontrola kvality hotových jedál,
– sledovanie správnych skladových zásob základných surovín,
– aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Požiadavky:
– SŠ vzdelanie v odbore kuchár,
– požadovaná minimálne 10 ročná prax s prípravou jedál a vedením kuchyne,
– platný zdravotný preukaz,
– organizačné zručnosti,
– kreatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť,
– flexibilnosť, ústretovosť, slušné a profesionálne vystupovanie voči personálu.

Bližšie info: p. Andrej Hlavatý
tel.č.: 0905/490 258
mail: andy.hlavaty10@gmail.com

Slovenčina Slovenčina English English