TRAVEL CATERING EXPO 2014

TRAVEL CATERING EXPO 2014

Travel_Catering_ExpoV dňoch 11. – 13. mája 2014 sa v Dubaji bude konať špecializovaná výstava na Blízkom Travel Catering Expo – pre výrobky, služby a technológie, potrebné pre letiskové pohostinstvo.

Výstava Travel Catering Expo 2014 sa bude konať spolu s 2. ročníkom Forum Globálne – na letisku Leaders, vytvorením bezkonkurenčnej kombinácie vysoko kvalitného podnikania a nadväzovania kontaktov. Budú sa tu prezentovať top svetoví dodávatelia s viac ako 1000 obchodnými odberateľmi, ktorí predstavujú potraviny, stravovanie, pohostinstvo, cestovné a letecké odvetvie a poskytne prístup viac ako 700 odborných návštevníkov z viac ako sedemdesiatich krajín

Blízky východ očakáva zvládnutie 400 miliónov cestujúcich v roku 2020 ( v roku 2011 to bolo 220 miliónov). Tento obrovský nárast počtu cestujúcich vytvorí aj nárast požiadaviek regiónu cestovné stravovanie a produktov, služieb a riešení, ktoré budú vyžadovať.

Na Travel Catering Expo 2014 sa zídu poprední svetoví dodávatelia a odborníci poskytujúci špecializované platformy pre oblasť priemyslu, čím sa zabezpečí rast a úspech v regióne prosperujúceho leteckého priemyslu. Táto akcia bude zahŕňať celý rad produktov a služieb týkajúcich sa cestovania a pohostinstva na letiskách – od stravovania a baliacich zariadení na riad, príbory, potraviny, snackov a nápojov.

 

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte:

Andrew Clark, Tel: +44 (0) 8454 673303

www.travelcateringexpo.com

Slovenčina Slovenčina English English