Veľmi zaujímavá ponuka pre členov SZKC

Veľmi zaujímavá ponuka pre členov SZKC

Kurzy pre profesionálnych kuchárov pod vedením michelínových šéfkuchárov jediná svojho druhu na Slovensku!

Vážený pán/pani  riaditeľ/ka,
gastronómia na Slovensku je na vzostupe a sme radi, že stále viac reštaurácií a kuchárov ponúka kvalitnú modernú a zdravú kuchyňu. Teší nás, že aj naša akadémia prispela svojou troškou do toho procesu.

Thuries Academy za 9 rokov, čo existuje na Slovensku, vyškolila už vyše 150 kuchárov z celého Slovenska a tiež Česka a stala sa najrešpektovanejšou profesionálnou autoritou na zvýšenie kvalifikácie pre kuchárov.

Už 9. ročník Thuries Academy otvára svoje učebne aj vďaka podpore od partnerov METRO, Electrolux, Lunys a Gastroweb. Prihlásiť sa môžu kuchári s min. praxou 2 roky a po absolvovaní všetkých 3 stupňov (A,B,C) obdržia od pána Thuriesa medzinárodný certifikát o absolvovaní akadémie.

Vzdelávanie prebieha pod vedením michelínových šéfkuchárov z Francúzska a je rozdelené do troch 3 dňových kurzov.

Prihláste svojho kuchára do akadémie a zaistite si zvýšenie kvality jeho práce a tiež jeho prístupu k surovinám a ich využitiu.
Financovať mu to môžete vy ako zamestnávateľ (odpočítate si DPH), alebo 1/2 si uhradí kuchár (aspoň bude motivovaný). Samozrejme, môže si to uhradiť aj celé sám, je to koniec koncov investícia do jeho odbornosti na celý život.

Kurz A Bratislava           09. nov. – 11. nov. 2015         cena 380 € bez DPH 
 
Kurz B Bratislava           11. nov. – 13. nov. 2015         cena 380 € bez DPH 
 
Kurz C Bratislava           11. jan – 13. jan. 2016         cena 480 € bez DPH 

 
I napriek stále sa zvyšujúcim sa cenám za všetky služby, Thuries Academy už 8 rokov nezvyšovala a neupravovala ceny kurzov.
 
Prihlášky zasielajte čím skôr, pretože počet miest na kurzy je limitovaný počtom 14.

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE ČLENOV SZKC

ZĽAVA 10 % (po overení členstva)

Ak vás  naša Akadémia  zaujala radi vám poskytneme viac informácií ohľadne výhod a podmienok účasti na email tomasovicova@gurman-club.sk

Referencie si môžte pýtať od našich absolventov:  Vojto Artz , Braňo Križan, Marián Harciník, Juraj Hruška, Jaro Hladík,  Jakub Reimitz, Michal Škorec, Jozef Hromjak…

Informácie na tel. čísle: 02/444 53 003, alebo http://www.thuriesacademy.sk/

Slovenčina Slovenčina English English