Chcete byť mladou a atraktívnou jedálňou?

Chcete byť mladou a atraktívnou jedálňou?

Spoločnosť Verejná informačná služba s.r.o. pôsobí už 24 rokov v oblasti hromadného a školského stravovania. Ich systémy dlhodobo využíva viac ako 4.500 stravovacích prevádzok z Českej i Slovenskej republiky.

Programy Stravné a MSklad pre evidenciu hromadného stravovania sú koncipované formou stavebnice, každý tak môže využívať práve tie moduly a funkcie, ktoré potrebuje.

Súčasťou stravovacích systémov sú tiež objednávacie a výdajné terminály, ktoré dodávajú vo všetkých cenových hladinách. Pre identifikáciu stravníkov je možné využiť všetky typy identifikačných médií.

Používateľom ponúkajú možnosť komfortného objednávanie a odhlasovanie stravy prostredníctvom internetu na www.strava.cz, tento systém dnes využíva viac ako 270.000 českých a slovenských stravníkov.

Samozrejmosťou je servisná podpora, ktorú zákazníkom dokážu poskytnúť do 24 hodín od objednania. Väčšinu zákazníckych požiadaviek sú prostredníctvom diaľkovej správy schopní vyriešiť ešte v ten istý deň. Zákazníkom ponúkajú aj komplexné poradenstvo k prevádzke hromadného stravovania vrátane ekonomických konzultácií a auditov.

Všetkým svojim zákazníkom bezplatne poskytujú informačný servis – formou e-mailového magazínu a tematických miniseriálov prinášajú všetkým na základe registrácie aktuálne informácie z oblasti hromadného stravovania.

Viac informácií na: www.visplzen.sk

letak_atraktivni_jidelna_SR

Slovenčina Slovenčina English English