Predstavujeme nového partnera SZKC – spoločnosť MIREL VRATIMOV

Predstavujeme nového partnera SZKC  – spoločnosť MIREL VRATIMOV

Vážení členovia, kolegovia, priatelia, s potešením oznamujeme, že od 1. januára 2018 sa novým partnerom Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov stala spoločnosť MIREL Vratimov so sídlom v Českej republike, Spoločnosť už viac ako 20 rokov pôsobí na európskom trhu.

V širokom výrobnom programe je zahrnutá aj oblasť potravinových obalov. Spoločnosť je výrobcom a distribútorom okrem iného aj potravinovej fólie Fresh’n’Roll.. Fólia je vhodná na použitie tak v domácnostiach, ako aj v cateringových alebo reštauračných prevádzkach.

Na rozdiel od bežne používaných potravinových fólií z polyetylénu je PVC fólia kvalitatívne úplne iný materiál. Vyznačuje sa oveľa lepšou priľnavosťou, ktorá umožňuje baliť potraviny len s malým presahom. Balenie do PVC fólie je úspornejšie, rýchlejšie, pohodlnejšie a spoľahlivejšie. Z týchto dôvodov používa väčšina veľkovýrobcov a spracovateľov potravín na priemyselné balenie svojich výrobkov práve PVC fólie. Môžete si to overiť, až budete nabudúce kupovať ovocie, zeleninu, huby, mäso, syry, pečivo, alebo cesto balené do potravinovej fólie.

Fresh’n’Roll je prvá PVC potravinová fólia vyrábaná v Českej republike, určená pre použitie tiež v bežných domácnostiach alebo cateringových prevádzkach. Je nositeľom ocenenia Czech Made-Česká kvalita. Vďaka svojej excelentnej priľnavosti udržiava potraviny čerstvé, spomaľuje ich vysychanie a zamedzuje prestupu pachov. Je vhodná ako pre ohrev potravín v mikrovlnnej rúre, tak aj pre ich mrazenie.

Potravinová fólia Fresh’n’Roll sa dodáva vo veľmi praktickej krabičke s funkčnou rezačkou (návin 100 m a 300 m) alebo s klasickou rezacou kovovou pílkou (návin 30 m a 50 m). Balenie je vďaka rezačke ľahké a rýchle – nepotrebujete nožnice ani nôž. Pre väčšie potravinárske prevádzky ponúka naša firma tiež potravinové fólie vo väčších návinoch (štandardne až 2500 m).

Fresh’n’Roll je skvelý pomocník ako do domácností, tak do cukrární, hotelových kuchýň atď.

Pre viac informácií navštívte webové stránky www.potravinovafolia.com a www.mirelon.com, alebo stránku na facebooku www.facebook.com/potravinovafolie/

Slovenčina Slovenčina English English