TORTY & svet pečenia 2014

TORTY & svet pečenia 2014

Sladké pokušenie nájdete na výstave TORTY & svet pečenia v Trenčíne.

Výstavisko EXPO CENTER a.s., Trenčín v spolupráci s internetovým portálom pre cukrárov www.tortysnov.sk pripravilo 2. ročník celoslovenskej cukrárskej výstavy TORTY & svet pečenia, ktorý sa bude konať v dňoch 16. až 18. mája. Záštitu nad výstavou prebral prezident Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov pán Branislav Križan.

Našou snahou je vytvoriť vhodný priestor na ukážky moderného zdobenia a umeleckého dizajnu tort. Výstava je určená nielen pre cukrárov, ale aj pre bežných návštevníkov, ktorí sa môžu niečo nové priučiť.

Môžete sa tešiť na predaj a prezentáciu cukrárskych a pekárskych surovín, pomôcok na pečenie a zdobenie od rôznych firiem. Návštevníci majú možnosť vidieť ukážky klasického a moderného zdobenia tort, ukážky správneho používania základných surovín a prísad pre výrobu cukrárskych výrobkov a technológiu ich prípravy, vrátane ich dokončovania a zdobenia.

Tento rok sme pre Vás počas výstavy opäť pripravili stretnutie s najznámejšou slovenskou profesionálnou cukrárkou Jožkou Zaukolcovou.

Predsedníčka klubu Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov a tiež členka reprezentačného tímu Slovenska, vám ukáže prípravu sladkých dezertov a čokoládových praliniek.

Počas piatka a soboty budú vystavené súťažné torty so Svadobnou a Detskou tematikou, ktoré prinesú súťažiaci.

Spoločne s výstavou TORTY & svet pečenia sa bude konať aj 3. ročník výstavy cestovného ruchu regiónov REGION TOUR EXPO a Jarmok remesiel – prezentácia zvykov, tradícií a remesiel.

Viac informácií o výstave TORTY & svet pečenia nájdete na www.expocenter.sk

Tešíme sa na Vás na trenčianskom výstavisku.

image001

Slovenčina Slovenčina English English