Každý týždeň iný šéfkuchár – akcia v Banskej Bystrici – U babičky

Každý týždeň iný šéfkuchár – akcia v Banskej Bystrici – U babičky

Opatrenia súvisiace s ochorením COVID-l9 na Slovensku, veľmi tvrdo zasiahli najmä malé a stredné gastronomické podniky, ktoré patria k najohrozenejším. Situácia vyžadovala rýchle rozhodnutia, aby sa zabránilo najhoršiemu.

Príjemne nás prekvapil a zaujal projekt, pre ktorý sa rozhodol dlhoročný partner SZKC – spoločnosť AZ GASTRO Banská Bystrica , ktorá prevádzkuje aj Donáškovú službu „Reštaurácia U BABIČKY“. Pristúpili k riešeniu nepriaznivej situácie veľmi zaujímavým projektom, o ktorom veľmi radi prinášame krátku informáciu.

Konatelia spoločnosti Rado Skurčák a René Kotlas nám o  projekte  povedali:

„Chceli sme udržať pracovné miesta a nechceli sklamať našich  zamestnancov,  ani stratiť svoiich zákazníkov a zároveň zatraktívniť  ponuku a tak získať aj zákazníkov nových. Preto sme sa  rozhodli osloviť viacerých známych šéfkuchárov a rozbehnúť projekt „ Každý týždeň iný šéfkuchár“.
Aj napriek tejto ťažkej dobe môžeme povedať, že to bolo pre nás  krásnych 5 týždňov plných napätia, zábavy, objavovania a v neposlednom ráde vzdelávania sa“, hovoria konatelia spoločnosti Rado Skurčák a René Kotlas.  Na projekte sa zúčasntili kuchári Radislav Fech, Andrej Róth , Michal Košík, Karol Sklenár (Culinary-Dreams) a tiež prezident SZKC Vojto Artz..
Týmto kuchárom chceme veľmi pekne  poďakovať,  že prijali pozvanie a s láskou pre našich zákazníkov týždeň po týždni varili tie najlepšie tradičné dobroty podľa svojich  vlastných receptov.

Našu vďačnosť a poďakovanie si samozrejme zaslúžia aj naši zákazníci,  za ich  neuveriteľnú podporu, niekedy trpezlivosť a naozaj skvelé ohlasy, ktoré  nám zasielali. Bol to projekt, v ktorom, sme sa veľa naučili a chceme všetkých našich zákazníkov ubezpečiť,  že sa na nás môžu  spoľahnúť, že aj naďalej budeme držať kvalitu, aj keď si uvedomujeme, že latka je nastavená teraz naozaj veľmi vysoko. V tejto chvíli však zostavujeme nový tím, na čele s úplne novým šéfkuchárom, ktorého už čoskoro predstavíme.

Taktiež sme začali pracovať na objednávkovej online aplikácii, ktorá zjednoduší celý systém objednávania. „

EŠTE RAZ pre všetkých VEĽKÉ ĎAKUJEME

Tím „ U BABIČKY “

Slovenčina Slovenčina English English