Svetová výstava SIGEP 2018 Taliansko Rimini

Svetová výstava SIGEP 2018 Taliansko Rimini

Firma MR Lunari so sídlom v banskej bystrici organizuje pre odbornú verejnosť združenia  v oblasti gastronómie, cukrárenstva, kuchárov, hotelierstva, kávy a zmrzliny zájazd na svetovú výstavu SIGEP 2018 do Talianska  Rimini. V prílohe je podrobný rozpis a informácie s cenovou ponukou. Cena je pre kolektív v počte min. 40 osôb a max. 48 osôb.

Firma MR Lunari pôsobí na slovensku or roku 1990. Organizuje zájazdy pre odbornú ale aj širokú verejnosť v oblasti gastronómie v širšom rozsahu. Okrem toho organizujeme zájazdy na objednávky /tzv. farfetové/pre spoločnosti, združenia a kolektívy.                

Naši partneri sú: Generali a.s., OVB , Partners group, Metlife, Vub a.s. a ďalšie kolektívy v oblasti kultúry a športu. Naša firma je držiteľom viacerých významných ocenení doma i v zahraničí. Sme držiteľmi zn. Travel in Slovakia Good Idea, Slovakia Good Idea, Culture in Slovakia Good Idea.

Dovoľujem si vám dať do pozornosti tuto mimoriadnu ponuku pre vašu spoločnosť a členov vášho združenia. Bližšie informácie vám viem poskytnúť tel., emailom alebo osobne v prípade seriózneho záujmu.

Príloha na stiahnutie: SIGEP 2018 – Program, organizačné a cestovné informácie
www.mrlunari.com

Slovenčina Slovenčina English English