Strúhač ovocia a zeleniny – AKCIA 2023 – Bistro + 3 disky zdarma

Strúhač ovocia a zeleniny – AKCIA 2023 – Bistro + 3 disky zdarma

Vážení kolegovia, vážení návštevníci našej web stránky,

do Vašej pozornosti odporúčame veľmi zaujímavú ponuku nášho partnera spoločnosti Robou Coupe.

CL30 Bistro – strúhač zeleniny od Robot Coupe

Prečo si zaobstarať krájač zeleniny?

Každá prevádzka dnes bojuje s časom a pracovnou silou. Ide o veľkého pomocníka pri príprave spracovania zeleniny. Už je koniec ručnému krájaniu zemiakov na kocky, alebo strúhaniu mrkvy alebo krájaniu kapusty na šalát. Robot Vám ušetrí čas prípravy v kuchyni každý deň minimálne o hodinu a viac.

Pre koho?

Stále viac obľúbený strúhač CL30 Bistro je vhodný pre jedáleň do 100 stravníkov, teda škôlky alebo menšie školy, teraz za špeciálnych podmienok.

Čo vie?

Bistro ponúka širokú škálu rezov na spracovanie nielen ovocia a zeleniny. Jedná sa o strúhanie, krájanie na rezančeky , plátkovanie, hranolky a príprava kociek. Vie nastrúhať syr, orechy a čokoládu, ďalej pripraviť strúhanku alebo plátkovať salámu. Do konca apríla poskytujeme 3 disky zadarmo.

plátkovač 1mm – kapusta na kapustový šalát, cibuľa na krúžky

plátkovač 3mm – na pór, šampiňóny, uhorky a papriku

strúhač 1,5mm – mrkvový šalát, koreňovú zeleninu do polievky, syr na špagety

Celkom disponuje 28 rôznymi diskami, je vhodný na kockovanie paradajok, uhoriek a paprík na šopský šalát, strúhanie kapusty na šalát coleslaw a iné.

Ako sa čistí?

Súčasťou stroja je strúhacia hlava z kompozitného materiálu, ktorá sa po ukončení prípravy spracovania surovín jednoducho opláchne vodou alebo umyje v umývačke. Nože diskov neodporúčame vkladať do umývačky, kvôli tomu, aby zostali ďalej ostré.

Ešte niečo?

Na špeciálnu ponuku odporúčame ešte aspoň 2 alebo 3 ďalšie disky. V prípade kociek odporúčame používať čistič na kocky, ktorý je súčasťou balenia. Ďalej existujú ešte držiaky diskov na stenu, opäť kvôli tomu aby sa disky neotupovali.

forGastro_letak_ponuka_01_2023_004
Cl 30 bistro tcheque
Untitled Extract Pages
Slovenčina Slovenčina English English